BOCCHI

یکی از ضروری‌ترین انتخاب‌ها برای هر خانه، لوازم و وسایلی هستند که در حمام و آشپزخانه به کار می‌روند. برند بوچی BOCCHI با بیش از 7۰ سال پیشینه در عرصه تولید محصولات مربوط به حمام و آشپزخانه، در این زمینه پیشرو و شناخته شده است. برندی که از مسئولیت خود در قبال محیط زیست و طبیعت به خوبی آگاه بوده و با همه فعالیت های خود در صنعت لوازم حمام در این راستا، پیشگام است. در ادامه به معرفی این برند خوشنام و پرفروش پرداخته‌ایم.

 

پیشینه و عملکرد

برند BOCCHI از سال ۱۹۵۰ طراحی مفهومی، مدرن و انسان محور خود را با تکنولوژی ساخت بالا و عالی ترکیب کرده و در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و حمام، حرفی برای گفتن دارد. این برند با حدود 70سال پیشینه در این زمینه، به فناوری خوبی برای رسیدن به کیفیت بالا و طراحی مناسب، دست پیدا کرده است.

 

گسترش جهانی

محصولات این برند، به کشورهایی چون ترکیه، ایالات متحده آمریکا و انگلیس صادر شده و از طریق شرکت‌های روسی به دست شبکه گسترده‌ای از خریداران سراسر جهان می‌رسند. با میزان ۸۷ درصد فروش، صادرات به ایالات متحده در رتبه اول موفقیت صادرات قرار دارد. فروش محصولات بهداشتی سرامیکی در ترکیه نیز در رده دوم این لیست است.

 

تفکر خلاق، طراحی نوین

در عصر ما که تفکر طراحی فراتر از هدف و محصول صرف است، کالای نهایی به یک تجربه کلی برای خریدار تبدیل می‌شود. تا زمانی که محصولات ما از طریق طراحی خود به دست مصرف کننده نهایی برسند، اولویت ما ایجاد محصولاتی است که داستان های مختلف و پیشینه غنی داشته و با در پیش گرفتن تفکر خلاق، طراحی و تولید شده‌اند.