ALPS

شیرآلات الپس ALPS تحت لیسانس اسپانیا و بر اساس استاندارد اروپایی EN817 وارد می شود. شرکت خانمان از سال 1399 اقدام به فروش شیرالات بهداشتی با برند اختصاصی الپس Alps نمود. لازم به ذکر است تمامی محصولات الپس Alps شامل پنج سال گارانتی تعویض می باشد.

شیرآلات ALPS بعد از مرحله آبکاری به صورت رندوم تحت تست و آزمایش SALT SPRAY قرار می گیرد و به مدت 48 ساعت در دیگ‌هایی که از نمک اشباع شده‌اند قرار می‌گیرند ، در صورتی که در طی این آزمایش کوچکترین رنگ رفتگی یا زنگ زدگی روی سطح شیرآلات مشاهده شود، تمامی مراحل آب کاری دوباره تکرار می گردد.

موارد زیر اختصاصا مربوط به سفارشات مخصوص شرکت خانمان به کارخانه تولید کننده شیرالات الپس Alps می شود که علاوه بر بهره‌مندی مشتریان از شیرآلات با کیفیت مطلوب ، باعث سهولت استفاده از شیرآلات و همچنین کامل بودن محصولات نیز می‌گردد.

 

بررسی شیرالات الپس

تمامی شیرالات توالت به همراه شلنگ توالت با طول 120 سانتی متر از جنس استیل می باشند.آب فشان یا پرلاتور های شیرهای روشویی ، حمام و ظرفشویی از نوع پلاستیکی و ضد زنگ می باشند. در بعضی از مدلها مثل شیرالات بهداشتی الپس ALPS آب فشان ها یا پرلاتورهای شیرآلات از نوع سکه ای می باشند که به کاربر این امکان را میدهد که به راحتی و با استفاده از یک سکه پرلاتور را باز کرده و تمیز کند.

 محصولات Alps با نازل های ضد رسوب تولید می‌شوند. در تمامی مدل‌های شیر روشویی و شیر ظرفشویی آچار مخصوص بستن شیرالات در جعبه آن قرار دارد. شایان ذکر است تمامی شیرالات ALPS با گواهی استاندارد گمرک ایران ، براساس استاندارد 6979 ترخیص می شوند. نام برخی از طراحان محصولات الپس Alps به شرح زیر می باشد:

Mr. Nilo Giaochini (Greece)

Mr. Federico Rossi (Italy)