درباره ما

درباره ما

یکی از مهمترین دغدغه‌ها برای تغییر دکوراسیون و یا تامین ابزار و وسایل منزل، اینه که بتونیم مراکز خرید مناسبی که بورس کالای موردنظر ماست رو پیدا کنیم، به اونجا مراجعه کنیم و درنهایت بتونیم با اطمینان از اصالت و کیفیت مناسب، اون کالا رو خریداری کنیم.

خانمان با درنظر گرفتن این دغدغه، تلاش می‌کنه تا بررسی و خرید هر نوع کالا و خدمات مربوط به مبلمان و دکوراسیون خونه رو در یک بستر آنلاین فراهم کنه. این بستر نه‌تنها برای خریداران قابل استفاده‌ست، بلکه فروشندگان مبلمان و وسایل مربوط به دکوراسیون هم می‌تونن محصولات خودشون رو برای فروش در اختیار وب‌سایت خانمان قرار بدن.

پروژه خانمان از سال ۱۳۹۷ و با هدف گسترش کسب‌وکار توی فضای آنلاین آغاز شد و نزدیک به دو سال مراحل مربوط به مطالعات و آماده‌سازی زیرساخت‌های مناسب توی بخش‌های مختلف برندینگ، بازاریابی، لجستیک و عملیات به همراه زیرساخت‌های تکنولوژیک اون به طول انجامید.

خانمان اولین مجموعه‌ایه که در قالب یک کلینیک تخصصی ساختمان، هر نوع محصول توی زمینه تجهیز، دکوراسیون، چیدمان، بازسازی و نوسازی ساختمان رو با ایجاد تنوع و افزایش حق انتخاب از برندهای معتبر و با درنظر گرفتن قیمت مصرف‌کننده واقعی در اختیار مشتریان قرار می‌ده.

برای افزایش اطمینان خریداران از کیفیت محصول، قبل از ثبت و قرار دادن هر محصول از هر برندی توی وب‌سایت خانمان، کیفیت اون محصول مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیره و اصالت اون تایید می‌شه.

ارسال طیف وسیعی از کالاها و محصولات با ابعاد مختلف و رعایت استانداردهای موردنیاز برای سالم رسیدن کالا به دست مشتری، از دیگر رسالت‌های خانمانه که تلاش می‌کنه با فراهم کردن زیرساخت‌ها و ابزارهای گسترده، به‌طور یکپارچه و دقیق انجام بشه.

خانمان علاوه بر فروش کالا به‌طور آنلاین، برنامه‌های دیگه‌ای برای گسترش خدمات و ارائه هرچه بهتر خدمات آنلاین و غیرآنلاین توی حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی در دست اجرا داره که به تدریج و در یک بازه دو ساله افتتاح می‌شن.

  • پشتیبانی 7 روز هفته
  • کلسیونی کامل مبلمان و متریال ساختمانی
  • هفت روز ضمانت بازگشت کالا
  • حمل رایگان خریدهای بالا 500 هزار تومان