گروه صنعتی نظری

گروه صنعتی نظری در سال ۱۳۳۸ با ایده، پشتکار و تلاش جوانی راسخ و علاقمند به صنعت به نام فریدون نظری منش که توسعه صنعت کشور را یکی از آرزوهای خود تجسم نموده بود ایجاد گردید . گروه صنعتی نظری در اوایل شروع فعالیت در اندازه نسبتاً کوچک ولی با چشم انداز های بزرگ و متعالی در ذهن کارآفرین آن راه اندازی شد. این شرکت با توجه به محدودیت های منابع، دانش و فن آوری در آن دوره، سبد محدودی از محصولات از قبیل تولید گهواره و تخت خواب های فلزی را در دستور کار خود قرار داد که پس از گذشت حدود یک دهه از تولید و عرضه محصولات مذکور و با توجه به تقاضا و نیاز بازار، توسعه سبد محصولات در قالب تولید و عرضه انواع صندلی به عنوان مهمترین ماموریت این شرکت تعیین گردید.
گروه صنعتی نظری امروزه پس از گذشت بیش از شش دهه فعالیت و نقش آفرینی در صنعت کشور به یکی از قطب های تولید مبلمان خانگی و اداری و محیطهای اجتماعی مبدل شده است به طوری که طی دهه های اخیر به دفعات موفق به دریافت جوایز و تقدیر نامه های محصول برتر از طرف سازمان های ذیربط گردیده است .
گروه صنعتی نظری با تمرکز بر نوآوری در محصول و مسئولیت پذیری در ارائه خدمات در راستای تامین هر چه بیشتر نیازها و انتقادات مشتریان و ذینفعان تلاش نموده به طوری که موفق به کسب استانداردهای مدیریت و تضمین کیفیت از نهاد های بین المللی شده است .
گروه صنعتی نظری بیش از سه دهه است که در حوزه صادرات محصولات تولیدی خود به بازارهای جهانی اقدام نموده و برآن است تا با توسعه سهم صادرات محصولات خود در تولید نقش موثری در کسب جایگاه و اعتبار بین المللی در صنعت مبلمان و دکوراسیون ایفا نماید .

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

صندلی بدون دسته اسکای N618

با مواد افزودنی ضدآفتاب (Antiuv) و تقویتی (Antistatic)
450,000 تومان

صندلی بدون دسته اسکای اچ N619

با مواد افزودنی ضدخاک (IP)، ضد آفتاب (Antiuv) و تقویتی (Antistatic)
450,000 تومان

صندلی بدون دسته اسکای اچ با تشک P619

با مواد افزودنی ضدخاک (IP)، ضد آفتاب (Antiuv) و تقویتی (Antistatic)
600,000 تومان

صندلی بدون دسته اسکای با تشک P618

با مواد افزودنی ضدآفتاب (Antiuv) و تقویتی (Antistatic)
600,000 تومان

صندلی بدون دسته حصیری بامبو 803

با مواد افزودنی ضد آفتاب (Antiuv) و تقویتی (Antistatic)
410,000 تومان

صندلی بدون دسته شل با تشک P831

با مواد افزودنی ضدآفتاب (Antiuv) و تقویتی (Antistatic)
1,050,000 تومان