آذران پلاست

شرکت آذران پلاست رسا طی چند دهه به عنوان بزرگترین تولیدکننده دیوارپوش و سقف کاذب PVC مشغول به تولید و فعالیت است. شرکت آذران پلاست رسا فعالیت خود را از سال 1389 هجری شمسی آغاز نمود.

همچنین با بهره گیری از علم فنی، و نیروهای متخصص و خبره ، همیشه درصدد بوده است که به عنوان یکی از بنیانگذاران و پیشروان صنعت، سطح تعالی و توسعه صنایع کشور را ارتقا بخشد.

شرکت آذران پلاست رسا با بهره مندی از گروه طراحی و تیم های اجرایی و نصب قوی سهم بسزایی در فروش،طراحی، نصب و اجرای دیوارپوش و سقف کاذب پانل پی وی سی را درکشور ایفا کرده است.

برخی از پروژه های اجرا شده توسط نصاب های آذران پلاست رسا : اجرای دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون داخلی اداری، دکوراسیون داخلی تجاری، طراحی و اجرای فضای درمانی و بیمارستانی و درمانگاهی، طراحی و اجرای سقف کاذب استخر، سقف کاذب، سرویس بهداشتی، سقف کاذب راهرو، طراحی و اجرای فضای آموزشی و ورزشی و باشگاه، طراحی و اجرای و دکوراسیون داخلی رستوران و فست فود، طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ، طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق جلسات و سالن کنفرانس و سالن همایش، طراحی و اجرای دکوراسیون سالن زیبایی و آرایشگاهی و... می‌باشد که می‌توانید در بالای سایت در قسمت گالری طراحی و اجرا مشاهده نمایید.